POWIĘKSZ AA
szukaj
dla pracownika

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

W ramach współpracy z polskimi i zagranicznymi firmami, Polski HR - Temporary Work prowadzi rekrutacje na stanowiska różnego szczebla, w rozmaitych branżach.

Niezależnie od tego, czy posiadasz wiedzę i doświadczenie, czy dopiero rozglądasz się za pierwszą pracą - u nas znajdziesz ofertę dla siebie!

Szukasz pracy? Planujesz karierę, szukasz możliwości awansu?

Co należy zrobić by znaleźć zatrudnienie?

Wystarczy zarejestrować się w naszej bazie danych za pośrednictwem strony internetowej lub przesłać swoja aplikację pocztą elektroniczną.

Osoby nie mające dostępu do internetu mogą zgłosić się osobiście do jednego z naszych biur.

Pracownicy Polski HR - Temporary Work doskonale znający realia rynku pracy, udzielą zainteresowanym osobom niezbędnych informacji na temat aktualnych możliwości zatrudnienia.

Nie czekaj, tylko jak najszybciej zadzwoń lub odwiedź naszego Konsultanta i zapytaj o ciekawą ofertę pracy.

Tysiące pracowników, którzy dzięki naszej agencji znalazło pracę za granicą oraz zaufanie jakim nas obdarzyli, świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Polski HR - Temporary Work.

Wybierz pracę tymczasową z Polski HR Temporary Work!

Praca tymczasowa to nie tylko nowe wyzwania i szanse zawodowe, które dzięki elastycznym grafikom, można pogodzić ze studiami, ale również wewnętrzny rozwój kształtujący takie cechy jak samodzielność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

PRACUJMY RAZEM

SZUKASZ

PRACY?

DODAJ CV

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


JAK SZUKAĆ PRACY WZORY DOKUMENTÓW