POWIĘKSZ AA
szukaj
o nas

Pośrednictwo pracy - o spółce

Polski HR - Temporary Work Sp. z o. o. jest wiodącą agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami, którzy prowadzą działalność w rozmaitych branżach. Pośredniczymy w procesach rekrutacji na rynku polskim i zagranicznym.

Należymy do Polskiego HR S.A., który na międzynarodowym rynku HR funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników.

Nasze doświadczenie, kreatywność i skuteczność przekładamy na konkretne rozwiązania. Dla nas liczy się przede wszystkim zaufanie, którym obdarzamy naszych partnerów, jakość oferowanego pośrednictwa pracy, kultura współpracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasza siła to:

  • wykwalifikowany personel, specjaliści otwarci na nowe wyzwania w swoich dziedzinach.
  • sprawdzone praktyczne rozwiązania bazujące na międzynarodowym doświadczeniu i zróżnicowanym portfelu klientów.
  • elastyczność, zaangażowanie, orientacja na długofalową współpracę

 

 

Pracownicy o nas


Współpracuję z firmą od roku, po upływie tego czasu mogę śmiało polecić tę Agencję.

Umowa jest jasna i konkretna, wynagrodzenie zawsze znajduje się na koncie zgodnie z ustalonym terminem.

Jeśli szukasz pewnej pracy, z jasnymi warunkami zatrudnienia będziesz zadowolony. Sam decydujesz, kiedy chcesz pracować, nie musisz martwić się o wypracowanie minimalnej ilości godzin, a ciekawe oferty pracy otrzymujesz sms - em bezpośrednio na Twój telefon komórkowy.

Chcę też pochwalić świetnych konsultantów w biurze regionalnym, którzy zawsze służą pomocą.

Bartosz, 20 lat, Kraków

 

Współpracuję z agencją od 9 miesięcy. Dla mnie ważny jest przede wszystkim elastyczny grafik pracy, bo dzięki niemu mogę łączyć pracę ze studiami.

Komunikacja jest szybka i sprawna. Informacje o ofertach dostaję sms – em, a konsultanci zawsze chętnie odpowiadają na wszelkie pytania.

Kamila, 22 lata, Lublin

 

Pierwszy raz zgłosiłem się do pracy przez agencję dwa lata temu, chciałem dorobić do studiów. Zaskoczył mnie czas realizacji; szybka odpowiedź na CV i podpisanie umowy. Dużo zleceń do wyboru i elastyczne godziny pracy, dzięki czemu nie musiałem rezygnować z innych zajęć.

Od tamtej pory współpracuję z PHR TW regularnie, jestem na bieżąco informowany o aktualnych ofertach. Jak tylko mam czas, korzystam.

Pozdrawiam też pracowników oddziału regionalnego – zwłaszcza za ich cierpliwość.

Krystian, 24 lata, Warszawa

 

 

PRACUJMY RAZEM

SZUKASZ

PRACY?

DODAJ CV

WYPEŁNIJ KWESTIONARIUSZ!

dodaj CV


SZUKASZ

PRACOWNIKA?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ